Položek:  0
Cena s DPH:  0
World's Best Original - podestýlka/stelivo hrudkující, bez zápachu
World's Best Original - podestýlka/stelivo hrudkující, bez zápachu
Obj. kód RD-WB318OR-111
Výrobce World's Best
Dostupnost Do týdne v e-shopu
tisk
 
Od výrobce krmiv Applaws dovážíme skvělou hrudkující podestýlku World's Best Cat Litter. Stelivo je vyráběno z kukuřičných klasů v USA a je 100% ekologické. Už nebudete muset vymývat kočičí záchodek a čichat zápach!

Na vlastních kočičkách jsme již vyzkoušeli kdejaké stelivo (betonitové, silikagelové, papírové, dřevité i Natures Calling z ořechových slupek), ale žádné nedosahuje vynikajících vlastností kukuřičné podestýlky World's Best.

Přednosti podestýlky World's Best:
Velmi rychle hrudkuje - hrudka se utváří již při moční a ze steliva ji lze vyjmout během několika minut.
Hrudky drží pohromadě dlouhou dobu i když budete uklízet záchod po několika dnech (doporučujeme hrudky vybírat denně), hrudky stále pevně drží tvar.
Naprosto spolehlivě pojme pach kočičí moči, i když jsou ve stelivu hrudky kočičí moči, necítíte její pach ani náznakem. Má velmi nízkou spotřebu, protože vůbec nepáchne i několik týdnů, stále jen vynášíte hrudky a stelivo pouze dosypáváte. Už nemusíte každý týden vymývat kočičí záchodek plný odporného pachu, jako je to třeba u silikagelových steliv. 3kg balení vydrží při prvním naplnění středně velké toalety s následným dosypáváním jedné kočce cca 2 týdny. Další balení, které už jen dosypáváte, vystačí na 4 týdny.
Je minimálně prašná, kukuřičný písek práší jen velmi málo, i vynášení steliva ze záchodku je minimální.
Je ekologická, je plně kompostovatelná, protože je vyrobena z přírodního materiálu bez parfumace a jiných chemických přísad.
Můžete splachovat do záchodu, i když vyneste několik hrudek najednou a spláchnete je do záchodu zároveň, váš záchod se neucpe, protože hrudky se ve vodě velmi jednoduše rozpustí. Kočky ji milují, protože necítí zápach,ani velmi citlivým kočkám nevadí toaletu používat opakovaně nebo ji sdílet s další kočkou. Ušetřete čas, peníze i námahu s věčným čištěním kočičího záchodku. S podestýlkou World's Best už nebudete vynášet zapáchající stelivo. I vaše kočičky budou spokojené!POPIS  |  VARIANTY
Související zboží

Kontakty

Provozovatel
Výhradní zastoupení Lucky-Kitty v ČR
VETCENTRUM Duchek s.r.o.
IČ: 273 93 534
DIČ: CZ273 93 534
Prodej a distribuce:
Petshop VETCENTRUM
Radlická 65
150 00 Praha 5

Otevírací doba prodejny:
Pondělí - Pátek: 9:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 15:00
Rychlý kontakt:
E-mail: obchod@happy-kitty.cz
Tel: 773 277 316, 235 316 316
http://www.happy-kitty.cz

www.facebook.com/HappyKitty.cz https://www.facebook.com/HappyKitty.cz
Všechna práva vyhrazena © Happy-Kitty 2013
Powered by CRS NETCOM